pixel

Tele-Taxi Katowice: O nas

Jesteśmy najdłużej działającym stowarzyszeniem taksówkarzy w województwie Śląskim. "Stowarzyszenie Kierowców Tele-Taxi" rozpoczęło świadczenie usług taksówkarskich zaraz po przemianach ustrojowych w roku 1989. Konsekwentnie podnoszona jakość usług Taxi, bogata oferta i korzystne ceny zaowocowały szybkim rozwojem naszej firmy. Dziś działamy na terenie Katowic i okolic - jesteśmy liderem na rynku usług taksówkarskich i najbardziej innowacyjną firmą w branży.

Jaka jest nasza recepta na sukces? Korporację taksówkową, jak każdą inną organizację, tworzą ludzie. Ważne, by byli oni najodpowiedniejsi do zadań jakie są przed nimi stawiane. Każdy z kierowców posiada niezbędne kwalifikacje gwarantujące najwyższy poziom wykonywanych usług. Nasz profesjonalizm jest sumą doświadczeń zdobywanych przez wszystkie lata działalności. Klientom oferujemy bezpieczeństwo, szybkość działania, komfort i dyskrecję. Opieramy się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych i nie uznajemy kompromisów.

Nasze tanie taxi na telefon posiada w pełni skomputeryzowaną centralę, obsługiwaną przez profesjonalny zespół dyspozytorski - to wszystko pozwala nam podstawić samochód o odpowiadających Państwu cechach (marka, kolor, wyposażenie) w każde miejsce, każdego dnia i o każdej porze. Punkt postojowy naszych taksówek znajduje się na m.in. Dworcu PKP Katowice oraz w okolicach Galerii Katowickiej – tam spotkasz nasze niezawodne, a zarazem tanie taxi!

ZAMÓW TAKSÓWKĘ

Polityka prywatności