tele taxikatowice

OBSŁUGA KORPORACJI I KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Stowarzyszenie Kierowców Tele-Taxi w Katowicach ma w swojej ofercie specjalną propozycję dla Klientów biznesowych z terenu śląska. Z naszych usług z powodzeniem korzystają zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i korporacje o zasięgu globalnym. Postawmy sprawę jasno - comiesięczne wydatki związane z bieżącą eksploatacją samochodów bywają uciążliwe, nie wspominając już o utrzymaniu etatowych kierowców. Każda firma poszukująca taniej alternatywy dla własnej floty pojazdów znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Do dyspozycji Klientów firmowych możemy oddelegować komfortowe limuzyny reprezentujące motoryzacyjny segment Premium. W takich samochodach praca zdalna jest nie tylko możliwa, ale i bardzo komfortowa. Realizujemy dowóz pracowników na spotkania z kontrahentami, szkolenia, wyjazdy służbowe. Oferujemy również obsługę taxi konferencji biznesowych. Wysyłamy też nasze taxi na lotnisko Pyrzowice, Balice oraz do innych portów lotniczych.

TAXI ZAMIAST SAMOCHODU FIRMOWEGO

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam doskonale poznać biznesowe realia w Polsce. Dlatego też oferujemy kompleksowe usługi taksówkarskie dla firm. Każdy Klient biznesowy może liczyć na indywidualną ofertę idealnie dopasowaną do jego aktualnych potrzeb oraz comiesięczne rozliczenia na podstawie faktury zbiorczej. Decydując się na stałą współpracę z Tele-Taxi Katowice, wybierasz sprawdzonego partnera w zakresie przewozów, który terminowo i profesjonalnie wywiązuje się z powierzonych mu zadań.

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty taxi dla biznesu zachęcamy do kontaktu. Wiedza oraz doświadczenie naszego zespołu są do Twojej dyspozycji! Zapraszamy!

ZAMÓW TAKSÓWKĘ

Polityka prywatności